Apocalyptic Rites 'zine #5

Jakos tak mi sie ubzduralo, ze Neuronia gra jakas pojebana kakofonie dzwiekow metalopodobnych. Naprawde nie wiem dlaczego, jednak owo ubzduranie skutecznie zniechecalo mnie do zapoznania sie z tworczoscia tegoz zespolu. Trafila sie jednak okazja i … Jakiez bylo moje zdziwienie kiedy zapodalem sobie „Follow The White Mouse”. Wejscie w „Make Them Die” lekko w stylu southern, a pozniej juz bardziej … no wlasnie, jak? Prawda jest, ze z czystym sumieniem Metalem tego nazwac nie mozna, ale juz mieszanka metalu, punka i rocka jak najbardziej. Momentami bardzo mocna rzecz z agresywnym, szorstkim wokalem (notabene bardzo silny punkt tej plyt). Ocierajaca sie o Thrash np.: „Slipping into Oblivion” i „White Mouse”. Innym razem mamy bardziej punk’owe oblicze, ktore kojarzy mi sie z Dezerterem. Zreszta calosc wlasnie ma najwiecej cech punk’a z mocnym i ciezkim brzmieniem. Natomiast rockowy sznyt zastosowali chlopaki w „November Skies” i „Put Your Dukes Up”, gdzie obok lzejszej muzyki pojawil sie czysty wokal. Ten ostatni numer uwazam za najslabszy na plycie, ale bez wielkiej zenady. Jak widac chlopaki upakowali w tych 9 kawalkach (w tym intro i outro) sporo roznych gatunkowo pomyslow, ale sluchajac nie odnosze wrazenia, ze cos tu nie pasuje. Zgrabnie jest wszystko polaczone. Pomimo tego, ze nie moge obiecac, iz wroce do tej plyty po napisaniu recenzji to uwazam, ze Neuronia nagrala kawal przyzwoitego, ciezkiego materialu.

Apocalyptic Rites 'zine #5

object1205369700

another side records logo

msr gold logo 2016

total metal pr agency logo

PNGLogo1

total metal distribution logo