Apocalyptic Rites 'zine #5

Cryptic to kapela pochodzaca z Mszany Dolnej i liczaca sobie juz leciutko ponad 10 latek. Ich dyskografia nie jest jednak zbyt bogata gdyz oprocz opisywanego dlugograja maja na koncie tylko jedno demo. Muzyke Cryptic moglbym okreslic jako Death/Thrash … zreszta sami tak ja okreslaja. Slysze takze inspiracje zarowno starym Vaderem jak i Hypocrisy. Momentami chlopaki jada do przodu, jak ja to okreslam z przytupem - „Kingdome of the Blind” czy „On Wings of Chaos”. Wspomniane wplywy Vadera slysze natomiast w „Salvation” oraz „Extermination”. A tak w ogole to rozne inne wplywy tez sa slyszalne i na pewno nie jedno skojarzenie Wam przyjdzie na mysl podczas odsluchu tego krazka. Sporo zmian tempa w poszczegolnych kawalkach od partii szybkich po zwolnienia z uwielbianymi przeze mnie mielacymi gitarami – „Infected Soul”. I na mniej wiecej takich patentach opiera sie cala plyta. Na plycie znajduje sie kilka niezlych solowek oraz momentow potrafiacych sprawic, ze glowa zaczyna sama lekko (lub bardzo, w zaleznosci od okolicznosci sluchania) rytmicznie podrygiwac – „Visions From The Abyss” z bardzo ciekawa melodyjna solowa oraz zamykajacy „Spiritual Suicide”. Dobry material, ale ja czekam juz na jakies nowe wydawnictwo.

Apocalyptic Rites 'zine #5

object1205369700

another side records logo

msr gold logo 2016

total metal pr agency logo

PNGLogo1

total metal distribution logo